Potrebujete catering?
Vyžiadať Ponuku

Kvalitný catering v Bratislave a okolí

Potrebujete zabezpečiť cateringové služby v Bratislave? Postaráme sa o jedlo a občerstvenie podľa Vašich predstáv. Neváhajte a vyžiadajte si ponuku na mieru ešte dnes. Alebo sa bližšie pozrite na naše služby.

VYŽIADAŤ PONUKU

Cateringové služby a gastronómia v Bratislave

Kvalitná gastronómia, ktorá za Vami vycestuje kamkoľvek v Bratislavskom kraji. Vďaka výhodnej polohe sme schopní zabezpečiť chutný a oku lahodiaci gastronomický zážitok priamo z našej kuchyne až k Vám - nielen v Bratislave, ale aj v mestách ako Senec, Galanta, Pezinok, Malacky a Stupava.

Stabilne zabezpečujeme catering pre rôzne druhy udalostí, medzi ktoré patria firemné stretnutia, konferencie, teambuildingy, večierky, ale aj rôzne privátne akcie ako oslavy narodenín, výročia či svadby.

Cateringové služby v Bratislave poskytujeme od malých eventov pre dvoch až po veľké akcie pre 1000 ľudí. Pomôžeme Vám zorganizovať Vašu udalosť, počnúc prípravou jedla až po fantastickú obsluhu.

Ako to funguje?
Catering BratislavaTeplé bufetové stoly

Menu na mieru

Neobmedzujeme sa ponukou jedál na jedálnom lístku, k príprave menu pre našich klientov pristupujeme vždy individuálne. Vaše menu preto zostavíme na základe konzultácie, podľa Vašich predstáv a požiadaviek.

Profesionálny prístup

Nezáleží, či zabezpečujeme catering pre veľký firemný teambuilding, alebo malú rodinnú oslavu. Náš trénovaný personál zabezpečí starostlivosť a profesionálny servis pre Vás aj Vašich hostí.

Finger food; Chlebíčky, kanapky a jednohubky

Tradičné chlebíčky, obložené misy, šaláty, alebo jednohubky sú skvelou voľbou ako ponúknuť chutné a rýchle občerstvenie na firemné raňajky. Či už potrebujete ľahké občerstvenie priamo do Vašej firmy, alebo ako predjedlo na rodinnú oslavu. Vaši hostia si určite pochutnajú na našom výbere.

Vďaka dlhoročným skúsenostiam s prípravou a podávaním rôznych druhov finger food na večierkoch a iných podujatiach, sme si viac než istí, že dokážeme uspokojiť každú Vašu predstavu.

Ako objednať?
Catering BratislavaCatering kanapky a jednohubky

Čo o nás hovoria naši klienti?

"Velmi pekne ďakujeme za zrealizovanie firemného obedu, jedlo bolo fantastické, všetci zamestnanci si pochvaľovali. Velmi šikovní tím ludí. Vďaka Vašim skúsenostiam sme mali vynikajúci obed. Ďakujeme ešte raz."
Kristina Pápaiová, Van Leeuwen Production
Ďalšie recenzie
Kvalitný catering v Bratislave
Služby, ktoré poskytujeme klientom
  • Individuálne menu na základe konzultácie
  • Príprava jedál u nás, alebo na mieste
  • Servírovanie jedál a nápojov
  • Servis formou bufetových stolov
  • Zabezpečenie kompletného inventáru
  • Výzdoba a dekorácie priestorov
  • Rozvoz a doprava jedál v rámci ponuky
  • Zabezpečenie profesionálneho fotografa

Kvalitné cateringové služby pre firemné alebo rodinné akcie v Bratislave. Ako na to?

1

Vyžiadate si nezáväznú cenovú ponuku na mieru.

Vyplníte formulár a vyžiadate si nezáväznú cenovú ponuku. Do 48 hodín Vám na Vašu emailovú adresu zašleme ponuku menu na mieru, podľa Vašich predstáv a požiadaviek.

2

Potvrdíte ponuku, alebo požiadate o úpravu.

Ak Vás naša ponuka zaujala, potvrdíte objednávku zaslaním odpovede na náš email. V prípade, ak máte pripomienky, požiadate o zmeny a my Vám zašleme upravenú cenovú ponuku.

3

Doladíme detaily a potvrdíte objednávku.

Uvediete nám presný dátum a čas, adresu doručenia, Vaše kontaktné a fakturačné údaje. Vašu objednávku zarezervujeme a pošleme Vám potvrdenie o jej prijatí. 

4

Doručíme jedlo a občerstvenie.

Všetko pripravíme a načas doručíme, presne podľa Vašej objednávky. A teraz nám už neostáva nič iné, ako Vám popriať dobrú chuť!

Články z nášho blogu
Catering vs donáška jedla - Ako si vybrať?

Catering a donáška jedla sú na prvý pohľad podobné služby, ktoré zabezpečujú poskytovanie jedla zákazníkom, no sú medzi nimi niektoré kľúčové rozdiely, na ktoré sa teraz spoločne pozrieme.

Netradičná svadba: Nápady a tipy ako sa odlíšiť.

Nekonvenčná svadba je taká, ktorá čiastočne, alebo úplne porušuje zaužívané normy a tradície. Môže to byť skvelá voľba pre páry, ktoré chcú vytvoriť jedinečnú a nezabudnuteľnú svadbu, ktorá odráža ich osobnosť a štýl.

Plesová sezóna a catering pre dokonalý zážitok

S príchodom Nového roka sa tradične začína aj plesová sezóna – vrcholná udalosť spoločenskej sezóny. V minulosti boli plesy výsadou najmä vyššej vrstvy – šľachty. Dnes ide o bežnú spoločenskú udalosť, ktorá si uchováva znaky honosnosti a elegancie.