Potrebujete catering?
Vyžiadať Ponuku

Recenzie, skúsenosti a hodnotenia od našich klientov.

Spokojný klient je vždy na prvom mieste, obzvlášť v gastronómii. Ďakujeme našim klientom, že neustále využivajú naše cateringové služby, rovnako aj za dôveru a pochvalu ktorú si nesmierne vážime.

Catering

Autentické skúsenosti našich klientov

Všetko prišlo včas, veľmi dobre zabalené a chutné. Komunikácia prozákaznícka, naši hostia boli spokojní a rovnako aj my :) 
- Katarína Raučinová, Biologika.sk
"Mali sme menšiu svadbu cca 30 ľudí, zabezpečili skvelé jedlo o všetko sa postarali, čašníčky milé, usmiate a isto aj unavené nakoľko ozaj skákali okolo nás až do skorého rána. Mali sme zabezpecene grilovanie kde si všetci hostia chválili perfektne rebierka ako aj syr a ostatné jedlo. Naozaj sme boli veľmi spokojný a odporúčame tento úžasný tým ľudí, ktorý sa vie postarať o všetko!"
- Iva Lehocká, Šoporňa
"Vynikajúce!" Timeout Catering je firma, ktorá nesklame ani pri objednávke na poslednú chvíľu. Vždy nám doručila chutné a kvalitné jedlo a rýchlo zapadla do nášho dynamického startupového prostredia. Najviac si ceníme priateľský prístup a záchranu mimo pracovných hodín, kedy nám bez problémov doplnila palivo, ktoré sa nečakane minulo priliš skoro. Vrelo odporúčame! :-)
- Evelyn Andrássyová, Vectary
"Vynikajúce!" Jedlo našim zamestnancom chutilo.
- Marcela Matiašková, Kaercher
"Timeout catering hodnotím veľmi pozitívne, okrem veľmi príjemnej obsluhy nám zabezpečili veľmi chutne občerstvenie v podobe teplej aj studenej kuchyne. Hodnotím veľmi pozitívne a vrelo odporúčam na akékoľvek akcie."
- Miroslava Oravcova, ING Hubs Slovakia, Bratislava
"Vynikajúce!" Ďakujeme veľmi pekne za výborné služby a spoluprácu. Naozaj oceňujeme bezproblémovú a rýchlu komunikáciu, možnosť dohody a hlavne výborné občerstvenie! Určite odporúčame. :)
- Katarína Gavalcová, Slovak Business Agency
"Nadpriemerné!" I na dialku vedeli pripraviť 100% catering. Dakujeme!
- Dušan Žažo, Krakovany
"Vynikajúce!" Pripravili pre nas vyborny catering podla nasich predstav! S nicim nebol problem, vsetko sa dalo zariadit, velmi pozitivne hodnotim cely pristup a can-do attitude. Neprekazala ani 300km vzdialenost a okrem jedla ako takeho vedeli vsetko zabezpecit, stoly, obrusy, taniere, pribory pohare.. velka spokojnost z nasej strany. Mali sme aj vdaka Timeoutu krasnu svadbu. Priniesli so sebou mily personal s dobrou naladou a pocas celeho eventu panovala velmi prijemna atmosfera. Dakujeme!
- Zuzana Bobalová, Bratislava
"Velmi pekne ďakujeme za zrealizovanie firemného obedu, jedlo bolo fantastické, všetci zamestnanci si pochvaľovali. Velmi šikovní tím ludí. Vďaka Vašim skúsenostiam sme mali vynikajúci obed. Ďakujeme!"
- Kristina Pápaiová, Van Leeuwen Production
Jednohubky na firemnej párty

Pridajte sa medzi našich spokojných zákazníkov.

Vaše menu zostavíme podľa Vašich predstáv a požiadaviek.

Vyžiadať ponuku
Catering finger food
Ministerstvo zdravotníctva SRIkeaKärcherWine Not!Howa TramicoMinisterstva školstva SRBIC BratislavaToyotaMinisterstva školstva SR