Detské párty

Kvalitný catering na Vašu detskú párty

Ako rodičia vieme, že detské párty vedia byť náročné, najmä tie narodeninové. My Vám ich prípravu uľahčíme a Vy sa zatiaľ môžete naplno venovať svojim ratolestiam.

VYŽIADAŤ PONUKU
Deti na narodeninovej párty, zábavné jedlo

Skvelá párty pre Vaše deti

Detské oslavy sú súčasťou života našich detí, či už sú to narodeniny, meniny alebo kľudne aj párty pripravená na počesť víťazstva ich futbalového tímu. Deti detské párty jednoducho milujú. Ak ste sa rozhodli takú párty zorganizovať a chcete si ju užiť bez stresu a starostí, my Vám s tým radi pomôžeme.

Team Timeout Catering Vám zabezpečí nezabudnuteľnú detskú oslavu, od slávnostnej torty a chutného jedla, až po dokonalú výzdobu s animátormi.

Detské menu pripravíme a naservírujeme presne podľa Vašich predstáv. Fantázii sa medze nekladú, či už si prajete zábavné a chutné jedlo v tvare smiešnych postavičiek, prípadne len "obyčajnú" pizzu. Môžete sa tiež nechať inšpirovať nápadmi nášho šikovného šéfkuchára a zveriť výber do jeho odborných rúk.

Dezert s ovocím na detskej párty
Čaká Vás detská párty? Vyžiadajte si nezáväznú cenovú ponuku.
VYŽIADAŤ PONUKU

Kdekoľvek od Bratislavy po Nitru

Detskú oslavu Vám pomôžeme zorganizovať tam, kde nás zavoláte. Či už plánujete menšiu oslavu v domácom prostredí, párty na záhrade alebo veľkú oslavu v detskom zábavnom centre. Bratislava, Senec, Trnava alebo Nitra? Sme tam pre Vás.

Len z kvalitných surovín

Zakladáme si na kvalite a poctivých surovinách a k príprave našich jedál pristupujeme rovnako. Aj zábavné jedlo pre najmenších môže byť chutné a zároveň zdravé. Gastronomický produkt v podobe kvalitného jedla je našim hlavným cieľom. 

Animátori a zábavný program

Pripraviť program pre zopár detí zvládnu aj šikovní rodičia, ale čo ak detí príde viac? Zavolajte si na pomoc profesionálneho animátora v kostýme, šaša alebo kúzelníka. Zaručene Vám pomôžu odlákať deti od mobilov a tabletov.

Pizza na detskej párty
Odporúčania
Čo o nás hovoria naši klienti
“Jedna z najlepších cateringových firiem aké sme mali možnosť na západnom Slovensku vyskúšať. Pomohli nám zorganizovať firemnú grill párty tak, ako sme si želali. Chutné jedlo a veľmi priateľský prístup si ceníme asi najviac. Veľmi pohodová atmosféra, ešte raz vďaka chlapci!"
Grill párty ako sa patrí!
Maros Miskerik, Bratislava
Zdravé a zábavné jedlo bez námahy a stresu aj na Vašej detskej oslave.

Vyžiadajte si nezáväznú cenovú ponuku. Vaše menu zostavíme podľa Vašich predstáv a požiadaviek.

VYŽIADAŤ PONUKU
Články z nášho blogu
Catering vs donáška jedla - Ako si vybrať?

Catering a donáška jedla sú na prvý pohľad podobné služby, ktoré zabezpečujú poskytovanie jedla zákazníkom, no sú medzi nimi niektoré kľúčové rozdiely, na ktoré sa teraz spoločne pozrieme.

Netradičná svadba: Nápady a tipy ako sa odlíšiť.

Nekonvenčná svadba je taká, ktorá čiastočne, alebo úplne porušuje zaužívané normy a tradície. Môže to byť skvelá voľba pre páry, ktoré chcú vytvoriť jedinečnú a nezabudnuteľnú svadbu, ktorá odráža ich osobnosť a štýl.

Plesová sezóna a catering pre dokonalý zážitok

S príchodom Nového roka sa tradične začína aj plesová sezóna – vrcholná udalosť spoločenskej sezóny. V minulosti boli plesy výsadou najmä vyššej vrstvy – šľachty. Dnes ide o bežnú spoločenskú udalosť, ktorá si uchováva znaky honosnosti a elegancie.