Vyžiadať cateringové menu na mieru

Neobmedzujte sa ponukou jedál na jedálnom lístku. Vaše menu zostavíme na základe konzultácie, podľa Vašich predstáv a požiadaviek.

Vyplňte priložený formulár a vyžiadajte si nezáväznú cenovú ponuku hneď teraz. Zaberie to len pár minut. Cenník našich služieb a na mieru ušitú ponuku Vám pošleme na Vami uvedenú e-mailovú adresu.

Bufetový stôl a jednohubky
"Timeout catering hodnotím veľmi pozitívne, okrem veľmi príjemnej obsluhy nám zabezpečili veľmi chutne občerstvenie v podobe teplej aj studenej kuchyne. Hodnotím veľmi pozitívne a vrelo odporúčam na akékoľvek akcie."
Miroslava Oravcova, ING Hubs Slovakia, Bratislava

Naše služby poskytujeme najmä v Bratislavskom a Trnavskom kraji.

Prajete si obsluhu, alebo len doručenie jedla? *

Minimálna suma objednávky pri doručení jedla je 300€.

O aký druh servírovania máte záujem? *
Požadujete prípravu jedla na mieste? *
Máte záujem o výzdobu a dekorácie? *
Vaša správa pre nás*
Buďte detailný, povedzte nám Vašu predstavu. Opíšte o aké menu máte záujem, akú výzdobu a dekorácie, prípadne aké iné služby máme pre Vás zabezpečiť.
Dakujeme! Vaša požiadavka na cenovú ponuku bola odoslaná. V priebehu 24 - 48 hodín vás budeme kontaktovať na vami uvedené kontaktné údaje.
Ups! Nepodarilo sa odoslať správu. Skotrolujte či ste vyplnili všetky povinné údaje zvýraznené hviezdičkou.

Potrebujete podariť, alebo len nemáte čas vyplniť formulár na cenovú ponuku? Nechajte nám na seba telefónne číslo a my sa Vám ozveme.

Ďakujeme! V priebehu 24 - 48 hodín Vás budeme kontaktovať na Vami uvedené telefónne číslo.
Ups! Nepodarilo sa odoslať správu.
Ministerstvo zdravotníctva SRIkeaKärcherWine Not!Howa TramicoMinisterstva školstva SRBIC BratislavaToyotaMinisterstva školstva SR