Vyžiadať cateringové menu na mieru

Neobmedzujte sa ponukou jedál na jedálnom lístku. Vaše menu zostavíme na základe konzultácie, podľa Vašich predstáv a požiadaviek.

Vyplňte priložený formulár a vyžiadajte si nezáväznú cenovú ponuku hneď teraz. Zaberie to len pár minut. Cenník našich služieb a na mieru ušitú ponuku Vám pošleme na Vami uvedenú e-mailovú adresu.

Bufetový stôl a jednohubky
"Timeout catering hodnotím veľmi pozitívne, okrem veľmi príjemnej obsluhy nám zabezpečili veľmi chutne občerstvenie v podobe teplej aj studenej kuchyne. Hodnotím veľmi pozitívne a vrelo odporúčam na akékoľvek akcie."
Miroslava Oravcova, ING Hubs Slovakia, Bratislava
Upozorňujeme, že od 15.07.2024 do 21.07.2024 sú naše služby nedostupné.

Naše služby poskytujeme najmä v Bratislavskom a Trnavskom kraji.

Prajete si obsluhu, alebo len doručenie jedla? *
O aký druh servírovania máte záujem? *
Požadujete prípravu jedla na mieste? *
Máte záujem o výzdobu a dekorácie? *

Minimálna suma objednávky pri doručení jedla je 300€.

Vaša správa pre nás*
Buďte detailný, povedzte nám Vašu predstavu. Opíšte o aké menu máte záujem, akú výzdobu a dekorácie, prípadne aké iné služby máme pre Vás zabezpečiť.
Ďakujeme! Vaša požiadavka na cenovú ponuku bola odoslaná. Vašu ponuku pre Vás vypracujume v priebehu 48 hodín počas pracovných dní. V prípade, že ste nám požiadavku zaslali cez víkend alebo v piatok po 16:00, 48 hodín začne plynúť od pondelka nasledujúceho týždňa. Vypracovanú ponuku Vám následne zašleme na Vami uvedenú emailovú adresu. Tešíme sa na spoluprácu s Vami.
Ups! Nepodarilo sa odoslať správu. Skotrolujte či ste vyplnili všetky povinné údaje zvýraznené hviezdičkou.

Potrebujete podariť, alebo len nemáte čas vyplniť formulár na cenovú ponuku? Nechajte nám na seba telefónne číslo a my sa Vám ozveme.

Ďakujeme! V priebehu 24 - 48 hodín Vás budeme kontaktovať na Vami uvedené telefónne číslo.
Ups! Nepodarilo sa odoslať správu.
Ministerstvo zdravotníctva SRIkeaKärcherWine Not!Howa TramicoMinisterstva školstva SRBIC BratislavaToyotaMinisterstva školstva SR