Potrebujete catering?
Vyžiadať Ponuku

Profesionálny catering na Váš firemný event

Firemné eventy majú jedno spoločné - potrebujú kvalitný catering. Zatiaľ, čo sa Vy budete venovať kolegom, či klientom, my zabezpečíme to ostatné.

VYŽIADAŤ PONUKU
Bufetový stôl na firemnej párty a jednohubky

Priamo do Vašej firmy

Pracovné strenutia, konferencie, teambuildingy, vianočné večierky, alebo iné firemné eventy, sú neodmysliteľnou súčasťou nášho pracovného života.

Pri ich organizovaní však netreba zabúdať na kvalitný catering, ktorý dotvára celkový dojem. Doprajte si svoj "organizačný timeout" a nechajte to na nás. Profesionálny team Timeout Catering Vám zabezpečí firemný catering na úrovni a pomôže Vám zorganizovať event počnúc prípravou jedla až po fantastickú obsluhu.

Vďaka našim cateringovým službám nielenže urobíte skvelý dojem na kolegov, obchodných partrnerov, či klientov, ale budete sa im môcť nerušene venovať.

Office catering na mieru

Neobmedzujeme sa ponukou jedál na jedálnom lístku. Menu na Váš firemný event pripravíme a naservírujeme podľa Vašich predstáv a požiadaviek, alebo si nechajte poradiť a náš tím pre Vás navhne individuálnu ponuku na základe konzultácie. Vyžiadajte si nezáväznú cenovú ponuku.

Jednohubky na firemnej párty
Ministerstvo zdravotníctva SRIkeaKärcherWine Not!Howa TramicoMinisterstva školstva SRBIC BratislavaToyotaMinisterstva školstva SR

Čo o nás hovoria naši klienti?

"Timeout catering hodnotím veľmi pozitívne, okrem veľmi príjemnej obsluhy nám zabezpečili veľmi chutne občerstvenie v podobe teplej aj studenej kuchyne. Hodnotím veľmi pozitívne a vrelo odporúčam na akékoľvek akcie."
- Miroslava Oravcova, ING Hubs Slovakia, Bratislava
Ďalšie recenzie

Pôsobíme najmä v Bratislave a okolí, ale...

Pomôžeme Vám zorganizovať firemné eventy tam, kde si budete želať. Či už plánujete stretnutie s dôležitými obchodnými partnermi v priestoroch Vašej spoločnosti, alebo len príjemné posedenie pri grille s kolegami v letnej záhrade. Prídeme tam, kde nás budete potrebovať.

Kvalitné suroviny a profesionálne služby

Kvalitné a poctivé suroviny sú základom chutných a v neposlednom rade aj oku lahodiacich jedál. Gastronomický produkt v podobe kvalitného jedla a servisu je naším najdôležitejším cieľom. Presvedčte sa sami a využite našu ponuku ochutnávky jedla ešte pred Vaším eventom.

Kvalitné jedlo a občerstvenie aj na Vašom firemnom evente. Ako na to?

1
Vyžiadate si nezáväznú cenovú ponuku na mieru.
2
Potvrdíte ponuku, alebo požiadate o úpravu.
3
Doladíme detaily a potvrdíte objednávku.
4
Doručíme jedlo a občerstvenie.
Catering kanapky detail
Články z nášho blogu
Catering vs donáška jedla - Ako si vybrať?

Catering a donáška jedla sú na prvý pohľad podobné služby, ktoré zabezpečujú poskytovanie jedla zákazníkom, no sú medzi nimi niektoré kľúčové rozdiely, na ktoré sa teraz spoločne pozrieme.

Netradičná svadba: Nápady a tipy ako sa odlíšiť.

Nekonvenčná svadba je taká, ktorá čiastočne, alebo úplne porušuje zaužívané normy a tradície. Môže to byť skvelá voľba pre páry, ktoré chcú vytvoriť jedinečnú a nezabudnuteľnú svadbu, ktorá odráža ich osobnosť a štýl.

Plesová sezóna a catering pre dokonalý zážitok

S príchodom Nového roka sa tradične začína aj plesová sezóna – vrcholná udalosť spoločenskej sezóny. V minulosti boli plesy výsadou najmä vyššej vrstvy – šľachty. Dnes ide o bežnú spoločenskú udalosť, ktorá si uchováva znaky honosnosti a elegancie.