Potrebujete catering?
Vyžiadať Ponuku

Chutný catering na Vašu rodinnú oslavu

Túžite si naplno a bez stresov užiť významné udalosti vo vašom živote a súčasne sa venovať svojim blízkym? Doprajte si timeout a zverte svoju oslavu do našich rúk.

VYŽIADAŤ PONUKU
Catering na rodinnú oslavu

Rodinná oslava v kruhu najbližších

Plánujete oslavu okrúhlych narodenín, výročie, svadbu, promócie, či iný dôležitý deň vo Vašom živote, ktorý chcete urobiť výnimočným? Alebo si chcete v spoločnosti priateľov vychutnať voľné chvíle? Užite si Váš deň naplno bez stresu a starostí – doprajte si svoj timeout a nechajte to na profesionálov.

Profesionálny team Timeout Catering Vám zabezpečí nezabudnuteľnú rodinnú oslavu, od dôkladne pripraveného jedla, až po tematicky dokonalú výzdobu. Fantázii sa medze nekladú.

Ponuka menu na mieru

Neobmedzujeme sa ponukou jedál na jedálnom lístku, Vaše menu zostavíme a naservírujeme na základe konzultácie, presne podľa Vašich predstáv. A napokon sa náš šikovný team postará o dokonalý gastronomický zážitok. Vyžiadajte si nezáväznú cenovú ponuku. Zaberie to len pár minut.

Steak a zemiaky na rodinnej oslave

Čo o nás hovoria naši klienti?

"Vynikajúce! Ďakujeme veľmi pekne za výborné služby a spoluprácu. Naozaj oceňujeme bezproblémovú a rýchlu komunikáciu, možnosť dohody a hlavne výborné občerstvenie! Určite odporúčame."
- Katarína Gavalcová, Slovak Business Agency
Ďalšie recenzie

Nie iba v Bratislave a okolí, ale...

Pomôžeme Vám zorganizovať oslavu Vašej významnej udalosti tam, kde si budete želať. Či už plánujete menšiu oslavu v domácom prostredí pre Vašich najbližších, grill party na záhrade pod šírim nebom, alebo veľkú svadbu na horskej chate. Prídeme tam, kde nás budete potrebovať.

Jedlo na oslavu z kvalitných surovín

Zakladáme si na kvalite a poctivých surovinách a k príprave našich jedál pristupujeme rovnako. Gastronomický produkt v podobe kvalitného jedla a servisu je naším hlavným cieľom. Presvedčte sa sami a využite našu ponuku ochutnávky jedla ešte pred Vaším slávnostným dňom.

Chutné a poctivé jedlo bez námahy a stresu aj na Vašej rodinnej oslave. Ako na to?

1
Vyžiadate si nezáväznú cenovú ponuku na mieru.
2
Potvrdíte ponuku, alebo požiadate o úpravu.
3
Doladíme detaily a potvrdíte objednávku.
4
Doručíme jedlo a občerstvenie.
Jedlo na rodinnej oslave
Články z nášho blogu
Catering vs donáška jedla - Ako si vybrať?

Catering a donáška jedla sú na prvý pohľad podobné služby, ktoré zabezpečujú poskytovanie jedla zákazníkom, no sú medzi nimi niektoré kľúčové rozdiely, na ktoré sa teraz spoločne pozrieme.

Netradičná svadba: Nápady a tipy ako sa odlíšiť.

Nekonvenčná svadba je taká, ktorá čiastočne, alebo úplne porušuje zaužívané normy a tradície. Môže to byť skvelá voľba pre páry, ktoré chcú vytvoriť jedinečnú a nezabudnuteľnú svadbu, ktorá odráža ich osobnosť a štýl.

Plesová sezóna a catering pre dokonalý zážitok

S príchodom Nového roka sa tradične začína aj plesová sezóna – vrcholná udalosť spoločenskej sezóny. V minulosti boli plesy výsadou najmä vyššej vrstvy – šľachty. Dnes ide o bežnú spoločenskú udalosť, ktorá si uchováva znaky honosnosti a elegancie.